Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia

V súťaži Zlatý Erb 2018 sme bodovali hneď trikrát

16. novembra 2018
po roku sme na konferencii ITAPA 2018 opäť zaznamenali úspech, tentokrát v súťaži Zlatý Erb 2018, a to hneď trikrát

Aj tento rok bolo naše riešenie ocenené na medzinárodnej konferencii ITAPA. Tentokrát bol v súťaži Zlatý Erb 2018 ocenený Trenčiansky samosprávny kraj, a to hneď trikrát.

Súťaž ZlatýErb.sk každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska, eSlovensko o. z. pod záštitou vysokých štátnych predstaviteľov Slovenskej republiky, v spolupráci so Združením informatikov samospráv Slovenska, projektom Zodpovedne.sk a Medzinárodným kongresom ITAPA. Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí verejnosti.

V kategórii Najlepšia stránka samosprávneho kraja obsadilo webové sídlo www.tsk.sk 1. miesto. 

Zlatý erb - 1. miesto TSK

Cenu Grand prix za najvyššie hodnotenia od všetkých porotcov a za dlhodobé obsadzovanie najvyšších priečok v súťaži získal Trenčiansky a Prešovský samosprávny kraj. Víťazi Grand prix sú zároveň nominovaní i na medzinárodnú súťaž Eurocrest.

Zlatý Erb 2018 GrandPrix

O príjemné prekvapenie sa na odovzdávaní cien Zlatý erb postarala i Nemocnica s poliklinikou (NsP) Prievidza so sídlom v Bojniciach v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorá si za svoju webstránku odniesla jednu zo špeciálnych cien, a to Zlatý erb za najlepšie webové sídlo organizácie samospráv.

Na záver len dodajme, že víťazné weby sme vyrobili v spolupráci s UI42 v rámci projektu integrovaných webových sídiel TSK.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42