Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia
Služby a riešenia
konzultácie, systémová integrácia, outsourcing, SaaS, podpora Teamware

Podpora Teamware

predaj, podpora a lokalizácia systému Teamware Office - exkluzívne v SR

Teamware Office je systém grupvérových aplikácií, ktoré pomáhajú používateľom jednoduchšie zvládať kancelárske úlohy a komunikáciu medzi sebou. Obsahuje nástroje pre elektronickú poštu, plánovanie času a zdrojov, diskusie a správu dokumentov.

Teamware Pošta je inteligentný systém elektronickej pošty. Podporuje internetové protokoly aj prostredie X.400. Umožňuje užívateľom posielať a prijímať podpísané a/alebo zašifrované správy. Veľkou výhodou je sofistikovaný systém sledovania stavu doručenia a prečítania odoslaných správ.
Teamware Kalendár je flexibilný nástroj plánovania času, ktorý pomáha ľuďom organizovať skupinové stretnutia a rezervovať si zdieľané zdroje ako konferenčné miestnosti alebo spoločné vybavenie.
Teamware Knižnica je systém správy dokumentov, ktorý podporuje vyhľadávanie dokumentov s použitím profilov dokumentov, ale aj full-textové vyhľadávanie. Verzionovanie a kontrola prístupu uľahčuje užívateľom prácu so zdieľanými dokumentmi.
Teamware Fórum je podnikový systém výmeny informácií, ktorý umožňuje jednoduché zdieľanie aktuálnych a cenných informácií. Teamware Fórum sa dá začleniť s diskusnými skupinami do siete Internet s použitím protokolu NNTP.

Moduly Teamware Office môžu byť sprístupnené štandardnými web prehliadačmi. Dokumenty umiestnené v prostredí Teamware sú prístupné prostredníctvom webu.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42