Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia

Zrýchľujemeeee

01. februára 2018
Návštevnosť portálu www.e-vuc.sk stúpa geometricky...

Portál e-VÚC sprístupňuje občanom na jednom mieste informácie, ktoré pri svojej činnosti produkujú samosprávne kraje a Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky. Zatiaľ sa jedná hlavne o informácie z oblasti zdravotníctva a sociálnej pomoci. Na rozdiel od štátnych portálov (Národný portál zdravia, ÚPVS) a rôznych "biznis" riešení obsahuje reálne, denne aktualizované údaje – je to jediný takýto zdroj v SR. Zverejňujú sa aj informácie o pracoviskách v nemocniciach. Portál obsahuje informácie o 25452 zdravotníckych zariadeniach a lekárňach.

Návštevnosť portálu stúpa geometricky. V mesiaci január 2018 pokorila hranicu 500 tisíc návštev mesačne. Zároveň sa zvyšuje aj podiel pristupujúcich mobilných zariadení, ktorý už dnes prekročil 53%. 
Nasledujúci obrázok ilustruje vývoj návštevnosti od roku 2014:

návštevnosť sídla od medzi rokmi 2014 a 2018

 

Nahlasovanie problémov

Napriek tomu, že zverejňované informácie pochádzajú z garantovaných zdrojov, môžu obsahovať chyby alebo nepresnosti. Preto sme pridali možnosť Nahlásiť problém v pravom dolnom rohu obrazovky.

nahlásiť problém - tlačidlo 

Vyplnením jednoduchého formulára nás môžete upozorniť na chybu. Informáciu posunieme na zodpovedných pracovníkov povoľovacích orgánov, ktorí následne prešetria, či sa jedná o chybu v evidecii alebo či poskytovateľ porušuje platné povolenie. 

nahlásiť problém - formulár

 

Vynovené objednávanie

Na prelome rokov 2017 a 2018 sme vynovili aj dizajn portálu ObjednaťVyšetrenie.SK. Okrem zmeny vzhľadu teraz úvodná obrazovka obsahuje aj aktuálne informácie o zrealizovaných objednávkach, aktívne zapojených ambulanciách a o počte všetkých zariadení, zverejnených na portáli e-VÚC.

úvodná obrazovka objednávacieho systému

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42