Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia

Viac ako 500 tisíc elektronických objednávok

12. apríla 2019
Padla ďaľšia méta - náš systém zrealizoval viac ako pol milióna elektronických objednávok.

V systéme www.objednatvysetrenie.sk bolo zrealizovaných viac ako pol milióna elektronických objednávok pacientov na vyšetrenie.

Môžme konštatovať, že sme vďaka tomu zlepšili život veľkej skupine pacientov. Namiesto ranného čakania na zime a daždi sa objednali na vyšetrenie z pohodlia svojho domova. Stačí si vyhľadať konkrétnu ambulanciu alebo svojho lekára s aktivovaným systémom objednávania, vybrať termín a prostredníctvom sms kódu, ktorý je v priebehu niekoľkých sekúnd zaslaný na mobilný telefón, potvrdiť objednávku.

Ale systém nepomáha len pacientom. Lekárovi uľahčuje menežment pacienta. Nezvoní mu neustále telefón, neklope mu niekto na dvere a neblokuje prácu sestry ustavičnými otázkami na voľné termíny. Ani čakáreň už nie je "okupovaná" nervóznymi pacientmi. A pacient nezabudne prísť, pretože ho na blížiaci termín vyšetrenia upozorní SMS-ka.

 

Úvodná stránka objednávacieho systému

Systém dnes aktívne využíva 223 ambulancií v 2 krajoch, denne sa realizuje zhruba 1000 objednávok. Využívanie systému je bezplatné pre lekárov aj pre pacientov. 

Systém je vybudovaný na našej technológii Crystal Office. Aktuálne údaje o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti čerpá z Registra zdravotníctva.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42