Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia

Sme milionári!

15. júna 2020
ale len akože :-)

V systéme www.objednatvysetrenie.sk bolo zrealizovaných viac ako milión elektronických objednávok pacientov na vyšetrenie. Ak by sme od pacientov pýtali za objednávanie peniaze, skutočne by sme milionári boli. Veď za objednávky v komerčných systémoch platia pacienti 12 eur a viac. Spokojne môžeme povedať, že sme pacientom ušetrili 12 miliónov eur! Zásluhu na tom majú štyri samosprávne kraje (Banskobystrický, Trenčiansky, Trnavský a Žilinský), ktoré prostredníctvom nás prevádzkujú systém na svojom území.

úvodná obrazovka objednávacieho systému

Namiesto ranného čakania na zime a daždi sa pacienti objednali na vyšetrenie z pohodlia svojho domova.
Lekárom nezvonil neustále telefón, neklopal im nikto na dvere a neblokoval prácu sestry ustavičnými otázkami na voľné termíny. Veľký význam prázdnych čakární sa ukázal aj počas korona krízy.  A obe strany si pochvaľovali novú funkcionalitu objednávania e-receptov.

Systém dnes aktívne využíva 328 ambulancií v 4 krajoch, denne sa realizuje zhruba 1200 objednávok. Využívanie systému je bezplatné pre lekárov aj pre pacientov. 

Systém je vybudovaný na našej technológii Crystal Office. Aktuálne údaje o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti čerpá z Registra zdravotníctva.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42