Crystal Office

Crystal Office

Registre verejnej správy

Registre verejnej správy

e-VÚC

e-VÚC

Služby a riešenia

Služby a riešenia
e-VÚC
responzívny webový portál s e-Gov službami samosprávnych krajov - jediný garantovaný zdroj informácií o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti

Systém objednávania pacientov

objednávanie na vyšetrenie z pohodlia domova alebo z mobilného telefónu, efektívnejšia organizácia termínov vyšetrení, elektronické výmenné listky

Portál www.objednatvysetrenie.sk slúži na objednávanie pacientov k lekárom. Vznikol ako súčasť portálu e-VÚC a aktuálne údaje o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti čerpá z Registra zdravotníctva.

logo objednatvysetrenie.sk

Služba objednávania termínu vyšetrenia je bezplatná pre pacientov aj pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Pre pacienta

Pacient musí mať funkčný mobilný telefón, pomocou ktorého je overovaná jeho identita a na ktorý dostáva správy o objednávke. Pre objednávanie sa pacient nemusí registrovať, stačí zadať číslo svojho mobilného telefónu.

objednávka vyšetrenia

Na webstránke www.objednatvysetrenie.sk alebo www.e-vuc.sk si pacient vyhľadá konkrétnu ambulanciu alebo svojho lekára s aktivovaným systémom objednávania. Vyberie jemu vyhovujúci termín a prostredníctvom sms kódu, ktorý mu bude v priebehu niekoľkých sekúnd zaslaný na mobilný telefón, potvrdí objednávku.
Deň pred vyšetrením pacient obdrži SMS pripomienku. Rovnako tak održí SMS správu pri zrušení objednávky lekárom.

Pre lekára/sestru

Viac informácií o elektronickom systéme objednávania pacientov z pohľadu poskytovateľa zdravotnej starostlivosti môžete nájsť v popise systému AMBULANCIA.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS od spoločnosti ui42